تبلیغات
Berim 2 Game - سخنرانی اخیر رویانیان(برکناری ژوزه بی عقلی است|کادرفنی رقیب تیم را به حاشیه می برد! )

بین مطالب وب سایت جستجو کنید

اخبارو... روز را از ما بخواهید

     
امیر
ساعت 21 و 32 دقیقه و 58 ثانیه
جمعه دهم شهریورماه سال 1391

کادرفنی رقیب تیم را به حاشیه می برد!

مدیرعامل پرسپولیس وضعیت کنونی تیمش را بن بست دائم نمی داند و معتقد است در این شرایط نباید به اخراج ژوزه فکر کرد. رویانیان روزهای سختی را تجربه می کند. با او گفت و گویی انجام داده ایم که در ادامه می آید:

فقط باید ببریم

من اول از همه به حسین فركی و شاگردانش تبریك می‌گویم كه یك امتیاز از ما گرفتند اما از تیم بزرگ پرسپولیس انتظار داریم كه از هر بازی با برد بیرون بیاید. مساوی اصلا برای ما خوب نیست...

فقط باید ببریم

من اول از همه به حسین فركی و شاگردانش تبریك می‌گویم كه یك امتیاز از ما گرفتند اما از تیم بزرگ پرسپولیس انتظار داریم كه از هر بازی با برد بیرون بیاید. مساوی اصلا برای ما خوب نیست ساختار تیم ما تكمیل شده و بازیكنان از نظر روحی ـ روانی خیلی خوب شده‌اند. تیم رو به جلو حركت می‌كند و به لطف خدا جلوی حاشیه‌ها را گرفته‌ایم. یعنی این تیم باید در هر بازی حریف خود را شكست دهد و مساوی برای ما قابل قبول نیست. البته این بازی بعد از داربی بود و بازیكنان هنوز خسته بودند ضمن اینكه اول قرار بود تیم با اتوبوس به اهواز برود و حتی بحث رفتن تیم با قطار هم پیش آمد و در لحظات پایانی بود كه سفر با هواپیما قطعی شد. همه این مسائل دست به دست هم دادند و ضمن اینكه در آن سوی میدان فولادی‌ها شرایط خوبی در جدول نداشتند و نیاز به پیروزی در این بازی داشتند به همین خاطر برای به دست آوردن امتیاز خود را به آب و آتش زدند. در هر حال انتظار من از پرسپولیس این نبود.

 انتظار تخریب و حاشیه داشتیم

ما قول داده بودیم كه در 5 بازی اول لیگ هر نتیجه‌ای كه به دست آمد بپذیریم، اما از بازی داربی به كادر فنی گفتیم كه از این به بعد باید ببرید. این حق مانوئل بود كه تا هفته ششم به او فرصت دهیم تا تیم را بشناسد. البته در دو هفته اخیر باخت نداشته‌ایم اما مساوی هم برای ما خوب نیست. پرسپولیس تیم بزرگی است و به همان میزان كه حاشیه‌های این تیم زیاد است، جمع كردن آن هم سخت است. بازیكنان بزرگی كه در پرسپولیس هستند بقیه را می‌ترسانند و یك سری افراد دوست دارند با حاشیه و هجوم و تخریب این بازیكنان برای خودشان موقعیت‌هایی ایجاد كنند. طبیعی است كه چنین حاشیه‌هایی برای پرسپولیس درست شود. با این بازیكنان بزرگی كه در اختیار داریم انتظار تخریب و حاشیه‌سازی را داشتیم و این مسائل طبیعی است.

مغزم سوت می کشد

بعضی‌ها كه از خرید این بازیكنان توسط پرسپولیس ناراحتند و یا از تیم و از باشگاه ناراضی‌اند، دست به این كارها می‌زنند. برای ما زیاد دور از ذهن نبود. قبلا هم گفته بودم كه چه كسانی این تخریب‌ها را انجام می‌دهند. فقط می‌خواهم به هواداران بگویم كه بدانند مشكلاتی كه برای ما ایجاد می‌شود، خیلی سنگین است و حتی بخشی از آن‌ها غیر متعارف است. من خودم تا به امروز چیزهایی را دیده‌ام كه برای خودم بی‌نظیر بود و تا حالا در عمرم ندیده بودم. مغزم از این حاشیه‌هایی كه برای ما ایجاد شده سوت می‌كشد.

کادرفنی رقیب بازیکنمان را به کما برد

ـ ارزش بازیكنان بزرگ پرسپولیس به هیچ وجه این نتایج نیست كسی نمی‌تواند منكر شود كه بزرگ‌ترین بازیكنان ایران در پرسپولیس حضور دارند اما اینكه چرا پرسپولیس هنوز نتوانسته نتایج مورد انتظار را به دست بیاورد به خاطر حمله‌ها و هجوم‌هایی است كه به تیم ما می‌شود. بین بازیكنان ما اختلاف می‌اندازند و قصد تضعیف ما را دارند. اینكه كادر فنی تیم مقابل به یكی از بازیكنان ما بگوید چرا نیمكت‌نشین شده‌ای، تو باید در همه بازی‌ها به عنوان بازیكن ثابت به میدان بروی، چیزی است كه روحیه بازیكن ما را خراب می‌كند. آن بازیكن پس از شنیدن این صحبت 48 ساعت در كما بود. یا از طرف دیگر كمیته انضباطی تا هواداران ما تكان می‌خورند، آن‌ها را محروم می‌كند. واقعا چرا می‌خواهند با ما برخورد كنند؟ چرا باید به تیم من جفا شود؟ همه این‌ها هجمه‌هایی است كه علیه پرسپولیس صورت می‌گیرد. من دشمنی توهمی ندارم و از روی توهم صحبت نمی‌كنم. به عنوان یك پلیس چیزهایی را دیدم كه نمی‌توانم بازگو كنم.

عدم نتیجه گیری طبیعی است

ـ ما اگر ژوزه را به پرسپولیس آوردیم بر اساس نظرسنجی هواداران بود. من خیلی برای نظر هواداران احترام قائل بودم و دوست داشتم همان كسی كه آن‌ها می‌خواهند سرمربی شود. از بین متسو، ژوزه و یك مربی ایرانی، ژوزه رای بیشتری آورد. می‌دانم كه هواداران دوست ندارند كه خودم مربی را انتخاب كنم. وقتی در آغاز كارم به پرسپولیس آمدم، همه گفتند دنیزلی را به پرسپولیس بیاورید. من هم با وجود مشكلاتی كه داشت، رفتم و این مربی را به پرسپولیس آوردم. در ابتدای فصل هم به خواست هواداران این انتخاب را انجام دادم. حالا درست نیست كه پای این انتخاب نایستم. افتخار من این است كه روزی ببینم یكی از مربیان جوان ایرانی پرسپولیس با این تیم قهرمان لیگ می‌شود. اگر من تا آن زمان زنده بودم سعی می‌كنم این كار را انجام دهم. اما این موضوع نیاز به برنامه‌ریزی دارد. هواداران ما وقتی باور كنند كه یك خدمتگزار ناچیز در حال تلاش برای تیم‌شان است می‌پذیرند و حمایتش می‌كنند. ما باید به خودمان ایمان داشته باشیم. ما مجبور بودیم به خاطر عملكرد تیم در فصل گذشته تحولاتی ایجاد كنیم به همین خاطر مربی بزرگ و بازیكنان بزرگی به پرسپولیس آوردیم تا به نوعی بتوانیم فصل قبل را جبران كنیم. اما مثل اینكه این اتفاق به مذاق بعضی‌ها خوش نیامده است. با این حال ما تلاش می‌كنیم انضباط تیمی را حفظ كنیم. به نظر من ژوزه جایگاه و شرایط تیم را شناخته است. البته عدم نتیجه‌گیری در بازی‌های ابتدایی تا حدی طبیعی بود به هر حال 70 درصد تیم ما تغییر كرده اما من كاملا امیدوارم كه با این بازیكنان و با این مربی به بهترین نتایج در ادامه فصل برسیم.

 برکناری ژوزه بی عقلی است

ما نباید كادر فنی را تغییر دهیم چرا كه حركت‌مان رو به جلو است. مربی ما دیر به تیم اضافه شده هرچند كه ما تمام تلاش‌مان را برای آمدن دنیزلی كردیم و زمان به همین خاطر از دست رفت. اما به جای دنیزلی یك مربی بزرگ آوردیم. حالا این بی‌انصافی و بی‌عقلی است كه پس از هفت هفته این مربی بزرگ را بركنار كنیم. جایگاه مربی‌گری ژوزه خیلی بالاتر از این‌ حرف‌هاست. او در رنكینگ جهانی مربیان دنیا، در رتبه 100 قرار دارد. در حالی كه سایر مربیان خارجی كه در لیگ ایران هستند، در رتبه‌های 400 و 500 هستند. ما انتخاب‌مان درست بوده، هم مربی و هم بازیكن خوب آوردیم اما زمان نداشتیم. ضمن اینكه یكی دیگر از مشكلات ما این است كه تحمل نداریم.

فرصت قهرمانی از دست نرفته

باید این تیم را اصلا ح كنیم و با صبر و تحمل به سمت پیروزی پیش برویم. این راه موفقیت است. پرسپولیس تیم بزرگی است و حاشیه‌هایش هم به همان ا ندازه بزرگ است. ما باید ساختاری بسازیم كه بی‌نظیر باشد و من آمده‌ام كه در پرسپولیس انقلاب كنم. در سال آینده مردم نتایج این كارها را خواهند دید. ما باید ریسك می‌كردیم به همین خاطر بزرگ‌ترین بازیكنان و مربی را به تیم آوردیم. پس الان باید صبر كنیم. ژوزه در 12 سال بیش از 20 جام به دست آورده، امسال نیاز داشتیم كه یك تیم قوی داشته باشیم تا بتوانیم سال آینده روی آن سازندگی و جوان‌گرایی انجام دهیم و یك باشگاه قدرتمند و یك تیم درجه یك بسازیم. ما در فصل گذشته هم از 7 بازی 6 امتیاز داشتیم و حتی می‌توانستیم قهرمان شویم. امسال هم شرایط این گونه است. زمان زیادی تا پایان فصل باقی مانده و ما هنوز فرصت قهرمانی را از دست نداده‌ایم.می توانید دیدگاه خود را بنویسید
Foot Issues یکشنبه پانزدهم مردادماه سال 1396 ساعت 22 و 32 دقیقه و 45 ثانیه
Thanks for sharing your thoughts about Berim 2 Game
- سخنرانی اخیر رویانیان(برکناری ژوزه بی عقلی است|کادرفنی رقیب تیم را به حاشیه می برد!
). Regards
BHW دوشنبه چهارم اردیبهشتماه سال 1396 ساعت 12 و 50 دقیقه و 24 ثانیه
I am in fact thankful to the owner of this website who has shared this impressive paragraph
at at this place.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
بازیهامون چجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟